Ideal Professional

URZĄDZENIA
SPAWALNICZE

 

IDEAL to polska marka produktów dla spawalnictwa i techniki warsztatowej. Sprzęt IDEAL charakteryzuje solidna jakość wykonania, niezawodność i przemyślane rozwiązania konstrukcyjne. Ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji i projektowaniu urządzeń, przekłada się na liczne innowacje i ciekawe pomysły, które później wdrażane są przez zespół firmy w życie. Marka IDEAL to produkty o ugruntowanej pozycji na rynku, które cieszą się duży zaufaniem wśród zadowolonych klientów. W ofercie firmy znajduje się szeroka gama urządzeń spawalniczych przeznaczonych do profesjonalnego wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu.

Spawarki IDEAL z powodzeniem pracują w zakładach usługowo-naprawczych, firmach produkcyjnych oraz zakładach przemysłowych. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonana, niezawodność i świetne parametry spawalnicze. IDEAL posiada również serię profesjonalnych przecinarek plazmowych do ręcznego cięcia plazmą powietrzną i wiele innych urządzeń lub akcesoriów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z modelami, ewentualne pytania prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.