Z ADK-SPAW zyskujesz – dłuższą gwarancji i darmowe szkolenie!

Z ADK-SPAW zyskujesz – dłuższą gwarancji i darmowe szkolenie!

Zrobotyzowane spawanie staje się coraz bardziej popularne wśród małych i średnich przedsiębiorstw, dzięki swojej skuteczności i powtarzalności. Dlatego też, z przyjemnością informujemy, że jako oficjalny dystrybutor firmy MPLAB Prototypes, mamy dla Was niesamowitą promocję na zrobotyzowaną celę spawalniczą MPARC Compact!

  • Cela spawalnicza MPLAB została zaprojektowana z myślą o zautomatyzowanym spawaniu detali. Jest to kompletny system wyposażony w robota spawalniczego firmy KUKA, charakteryzującego się niezawodnym i bezpiecznym działaniem, a także wysoką wydajnością. Dzięki temu można zapewnić powtarzalną jakość pracy i wysokiej klasy spoiny.
  • Jeśli potrzebujesz dodatkowego wyposażenia, to nie ma problemu. Istnieje możliwość dokupienia toolingu (czyli oprzyrządowania mocującego spawany element) oraz procesu (zaprogramowanie robota, konfiguracja spawarki, know-how w zakresie parametrów spawania).
  • Jedną z największych zalet celki spawalniczej MPLAB jest jej łatwość w obsłudze. Dodatkowy ekran z intuicyjnym interfejsem umożliwia obsługę przez niedoświadczonego operatora po 20-minutowym szkoleniu.
  • Cela spawalnicza MPLAB została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania. Drzwi rewizyjne znajdują się z lewej strony celki, ale istnieje możliwość montażu drzwi z obu stron. Dzięki oknom rewizyjnym umieszczonym z obu stron z łatwością możemy śledzić cały proces.
  • Jeśli szukasz rozwiązania do zrobotyzowanego spawania detali, to celka spawalnicza MPLAB może być idealnym rozwiązaniem dla Twojego biznesu. Jest gotowa do użycia, łatwa w programowaniu i obsłudze, a dzięki wysokiej jakości robota KUKA, zapewnia powtarzalność pracy i wysokiej klasy spoiny.

Jeśli zdecydujesz się na zakup cel spawania MPARC Compact przez ADK-SPAW, otrzymasz szkolenie operatorskie całkowicie za darmo oraz przedłużymy gwarancję na urządzenie aż o rok! To niesamowita okazja, aby rozpocząć zrobotyzowane spawanie w swojej firmie lub ulepszyć już posiadany system.