ADK-SPAW uczestniczył w seminarium Böhler Welding

ADK-SPAW uczestniczył w seminarium Böhler Welding

Damian Kłos z ADK SPAW uhonorowany dyplomem ukończenia seminarium

W dniu 29 czerwca 2023 roku firma ADK SPAW miała zaszczyt uczestniczyć w prestiżowym seminarium „Böhler Welding: Nowej Generacji Urządzenia Spawalnicze”, organizowanym przez Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o. o. Nasz przedstawiciel, Damian Kłos, został uhonorowany dyplomem ukończenia tego wyjątkowego wydarzenia.

Seminarium było niezwykle wartościowym spotkaniem dla branży spawalniczej, które zgromadziło liczne grono pasjonatów i profesjonalistów. Głównym celem wydarzenia było omówienie najnowszych technologii i rozwiązań w dziedzinie spawania oraz zaprezentowanie nowej generacji urządzeń spawalniczych marki Bohler Welding.

Damian Kłos, reprezentujący ADK SPAW, aktywnie uczestniczył we wszystkich częściach seminarium. Miał okazję wysłuchać prezentacji teoretycznych, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów, na temat systemów do automatyzacji procesów spawalniczych, takich jak railRunner i wheelRunner. Ponadto, Damian zdobył szczegółową wiedzę na temat urządzenia spawalniczego Bohler Welding Selco oraz Terra NX, dzięki prezentacjom prowadzonym przez specjalistów w tej dziedzinie.

Przedstawiciel firmy ADK SPAW miał również okazję zapoznać się z różnymi środkami ochrony osobistej marki Weldcare, które zostały omówione przez Tomasza Zgorzelskiego. Dzięki temu, Damian zdobył nie tylko wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań spawalniczych, ale również poznał najważniejsze aspekty bezpieczeństwa i ochrony podczas wykonywania prac spawalniczych.

Jest to ogromny sukces dla Damiana Kłosa i całej firmy ADK SPAW, że nasz przedstawiciel został uhonorowany dyplomem ukończenia seminarium. To potwierdza nasze zaangażowanie w rozwój branży spawalniczej i dążenie do najwyższej jakości w naszych usługach.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o. o. oraz marki Bohler Welding za zorganizowanie tego inspirującego i wartościowego seminarium. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i przyczynić się do naszego dalszego rozwoju jako lidera w dziedzinie spawalnictwa.