Fotorelacja z Dni Spawania w KUKA 2023

Fotorelacja z Dni Spawania w KUKA 2023

W imieniu ADK-SPAW, partnera akcji Dni Spawania w KUKA 2023, chciałbym podzielić się z Państwem relacją z tego długo wyczekiwanego wydarzenia, które odbyło się 2 marca w Tychach.

Podczas Dni Spawania zaprezentowano premierowy duet do spawania, który składał się z celi spawalniczej MPARC Compact, robota KUKA oraz osprzętu spawalniczego Fronius. Goście mieli okazję poznać również najnowsze rozwiązania spawalnicze oraz spotkać się z ekspertami w zakresie robotyzacji spawania.

Całodniowe wydarzenie było nie tylko okazją do zapoznania się z ciekawymi case study, takimi jak procesy robotyzacji spawalniczych w firmie Stahlbau Automotive czy spawanie wyczystek kominowych z blachy o grubości 0,6 mm w firmie MPLAB i Smart Laser, ale także do wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów biznesowych.

W programie wydarzenia przewidziana była także debata pt. „Robotyzacja przyszłością spawalnictwa”, w której wzięli udział gospodarze spotkania: MPLAB, KUKA, Fronius Polska oraz zaproszeni goście: Stahlbau Automotive sp.z o.o, JOST in Time – JOST Polska Sp z oo i Smart Laser Polska.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że Dni Spawania w KUKA przyciągnęły tak dużą liczbę zainteresowanych. To dla nas dowód na to, że tematyka spawalnictwa oraz robotyzacji jest coraz bardziej popularna i potrzebna w biznesie.