Böhler Welding z opatentowaną technologią greenWave®.

Böhler Welding z opatentowaną technologią greenWave®.

Energooszczędność to temat, który zyskuje coraz większe znaczenie w dzisiejszych czasach. Wiele firm poszukuje sposobów na zmniejszenie zużycia energii w celu obniżenia kosztów produkcji oraz poprawy wizerunku ekologicznego swojej marki. W tym kontekście warto przyjrzeć się ofercie firmy Böhler Welding, która oferuje spawarki wyposażone w opatentowaną technologię GreenWave®.

GreenWave® to technologia, która umożliwia spawanie z wyjątkowo niskim zużyciem energii. Jest zgodna z normą EN61000-3-12, co oznacza, że spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Technologia greenWave® to także połączenie zalet technologii inwerterowej o współczynniku mocy równym lub zbliżonym do jedności, co pozwala na maksymalną wydajność i niezawodność.

Warto podkreślić, że technologia GreenWave® to nie tylko korzyści finansowe dla przedsiębiorstw, ale także korzyści dla środowiska naturalnego. Poprawa wydajności i zmniejszenie zużycia energii to przecież sposoby na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń. Dlatego też spawarki z linii URANOS wyposażone w tę technologię są szczególnie atrakcyjne dla firm i użytkowników, którzy cenią sobie ekologiczne rozwiązania.

Oczywiście, nie tylko firmy zaawansowane technologicznie i ekologicznie świadomi użytkownicy mogą skorzystać z korzyści oferowanych przez technologię GreenWave®. Wszyscy, którzy szukają energooszczędnych i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie spawania, powinni zapoznać się z ofertą firmy Böhler Welding.

Na koniec warto zauważyć, że rozpoznanie spawarek z linii URANOS wyposażonych w technologię GreenWave® jest bardzo łatwe. Wszystko dzięki samoprzylepnej etykiecie z logo GreenWave® na opakowaniu, co pozwala użytkownikom na łatwe i szybkie rozpoznanie produktów wyposażonych w tę opatentowaną technologię.

 

Pobierz najnowszy katalog Böhler Welding GreenWave

Rozmiar pliku: 4,30 MB
Typ pliku: pdf